Чому при фільтрації запитів в GSC не сходяться дані по кліках?

Изображение

Під час фільтрації за сторінкою чи запитом загальні показники “збігається” та “не збігається” можуть не дорівнювати невідфільтрованому підсумку.
Наприклад, додавання підсумків для “Запити, які містять:миша” та “Запити, що не містять:миша”, може не дорівнювати загальному значенню, якщо не застосовано фільтри запитів. Це пов’язано з тим, що анонімні запити пропущено, а дані скорочуються через обмеження обслуговування.

Що таке анонімні запити?

Анонімні запити – це дуже рідкісні запити не відображаються в відфільтрованих результатах, щоб захистити конфіденційність користувача, який робить запит. Анонімні запити завжди пропускаються з таблиці.

Проте анонімні запити включаються до загальної діаграми, якщо ви не фільтруєте за запитом чи сторінкою (або запити, що містять або не містять заданий рядок).

Якщо на вашому сайті є значна кількість анонімних запитів, ви можете побачити значну розбіжність між загальним і (кількість запитів, що містять some_string + кількість запитів, які не містять some_string). Це пов’язано з тим, що анонімні запити пропускаються, коли застосовується фільтр.

Опубліковано
В категорії Новини SEO

Автор Марко Федоренко

Experienced Search Engine Optimization Specialist with a demonstrated history of working in the marketing and advertising industry. Skilled in Technical Audit, Semantic Analysis, Search Engine Optimization (SEO), Linkbuilding, Analytics.