Чому при фільтрації запитів в GSC не сходяться дані по кліках?

Изображение

Під час фільтрації за сторінкою чи запитом загальні показники “збігається” та “не збігається” можуть не дорівнювати невідфільтрованому підсумку.
Наприклад, додавання підсумків для “Запити, які містять:миша” та “Запити, що не містять:миша”, може не дорівнювати загальному значенню, якщо не застосовано фільтри запитів. Це пов’язано з тим, що анонімні запити пропущено, а дані скорочуються через обмеження обслуговування.

Що таке анонімні запити?

Анонімні запити – це дуже рідкісні запити не відображаються в відфільтрованих результатах, щоб захистити конфіденційність користувача, який робить запит. Анонімні запити завжди пропускаються з таблиці.

Проте анонімні запити включаються до загальної діаграми, якщо ви не фільтруєте за запитом чи сторінкою (або запити, що містять або не містять заданий рядок).

Якщо на вашому сайті є значна кількість анонімних запитів, ви можете побачити значну розбіжність між загальним і (кількість запитів, що містять some_string + кількість запитів, які не містять some_string). Це пов’язано з тим, що анонімні запити пропускаються, коли застосовується фільтр.

Опубліковано
В категорії Новини SEO

Автор Марко Федоренко

Марко - SEO-експерт з більш ніж 8-річним досвідом, який має досвід роботи як в digital-агентствах, так і в штаті компанії. Протягом 4 років він був невід'ємною частиною команди Promodo, керуючи розвитком таких проектів, як DOM.RIA, GoodWine, Південний, ПУМБ та Vkursi. Відомий своїми глибокими знаннями специфіки SEO, такими як краулінг, індексація та ранжування. Марко нещодавно повернувся до роботи в компанії, зосередившись на проекті для американського ринку. Крім того, він веде телеграм-канал SEO Ideas, де ділиться інформацією про SEO-інновації, кейсами та бере участь у дискусіях про органічний маркетинг.